Гарантія виробника

Інтернет -магазин 7simka.com.ua продає техніку відомих світових виробників, які пильно стежать за якістью своєї продукції. Однак, будь-яка техніка може вийти з ладу, якою б сучасною, надійною і дорогою вона не була .

При правильному використанні і належному догляді випадки поломки техніки протягом її експлуатаційного терміну трапляються досить рідко. Однак, для конкретної людини, що опинилася в такій ситуації, - це справжня проблема, яка вимагає негайного вирішення.

Ми піклуємося про наших клієнтів. Саме тому вся техніка продається тільки з гарантією від виробника, забезпечуєьться безкоштовний гарантійний ремонт виробу при дотриманні умов гарантії. Крім того, наш інтернет-магазин передбачає обмін і повернення товарів, якщо це відповідає правилам, встановленим законодавством України.

Ремонт і обслуговування будь-якої техніки проводяться тільки працівниками авторизованих сервісних центрів виробника.

В окремих випадках клієнту виписується гарантійний талон Інтернет-магазину, що видається покупцю у разі придбання програми додаткового сервісу або за відсутності гарантійного талона виробника в комплекті з товаром (додається до товару гарантійний талон інтернет-магазину надається також у випадку, якщо гарантійний талон виробника поставляється разом з товаром, але покупець з метою забезпечення цілісності упаковки для надійного транспортування або з іншою метою висловлює бажання не порушувати заводську упаковку).

В інтернет-магазині 7simka.com.ua пропонуються тільки сертифіковані товари, на які надається гарантія виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника або гарантійний талон інтернет-магазину 7simka.com.ua. Термін гарантійного обслуговування кожного окремого виробу встановлюється виробником і вказується в його експлуатаційних документах. При необхідності підключення або установки товарів, ми рекомендуємо звертатися до авторизованих сервісних центрів. Гарантійний ремонт і післягарантійне обслуговування проводиться авторизованими сервісними центрами.

 

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті в разі:

 1. наявності механічних та інших пошкоджень, що виникли внаслідок свідомих чи необережних дій покупця або третіх осіб;
 2. неправильного заповнення гарантійного талона;
 3. несанкціонованого ремонту або зміни внутрішніх компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару;
 4. порушення правил використання, зазначених в керівництві по експлуатації ;
 5. пошкодження гарантійних пломб.

 

Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності:

 1. випадкові пошкодження (дефекти викликані користувачем);
 2. пошкодження, викликані аварійним підвищенням або падінням напруги в електромережі;
 3. пошкодження, викликані неправильним підключенням до електромережі;
 4. пошкодження, що виникли внаслідок необережного ставлення або використання;
 5. пошкодження, що виникли внаслідок порушення правил експлуатації;
 6. пошкодження в результаті стихійних лих;
 7. природний знос або закінчення ресурсу.

Заміна товару відбувається тільки після попередньої діагностики. Отримати інформацію по поверненню або обміну товару Ви можете звернувшись до наших менеджерів по телефонах вказаних в розділі контакти.

 

Каталог товарів

Графік роботи

Пн-Пт: ........................................... 9.00 - 18.00

Суб: ............................................. 9.00 - 16.00

Оплата та доставка